Začíná Rok Kovového Buvola

292464.jpg

 

Ahoj lidičky! Dovolte mi, abych vám připomněla, že právě dnes 12.2.2021 začíná podle čínské astrologie Rok kovového Buvola, který potrvá až do 31.1.2022. A co nás tento rok podle čínské astrologie čeká? Co pro nás rok Buvola chystá a co po nás vyžaduje? Ve zkratce vám to povím.

Tento rok a Kovový buvol po nás všech bude vyžadovat především hodně práce.Práce v zaměstnání, ale i na sobě, kolem sebe, ve svých věcech, prostě všude tam, kde to bude potřeba.Bude zřejmě málo času na odpočinek a relax, ale kdo bude chtít a bude si umět zorganizovat čas, ten si ho najde.Kdo ale bude ochotný pracovat, tomu se tento rok bohatě odmění.Možná ne hned, ale časem určitě.Ničeho se ale nebojte!Vše bude letos klidné a stabilní.Život sice zdaleka nebude takový jako dřív, ale nabídne nám více klidu, pevnou půdu pod nohami a vše by se mělo ubírat správným směrem.

Ti, kteří jsou více konzervativní si letos přijdou na své.Rok Buvola není vhodný na nové začátky, ani na nové věci či cestování.Měli bychom se držet svých zvyklostí a soustředit se na to, co máme, co můžeme vylepšit a s čím si můžeme pomoct nějak sami.Je to zároveň rok rodiny, kdy se budeme moct více scházet a užívat si společné chvíle doma, na zahradě nebo uprostřed přírody.Na nové věci, cesty, apod. není vhodná doba.

Tento rok bude taky dost úsporný.Měli bychom se zbavit zbytečné zátěže, tzn. starých a nepotřebných věcí, oblečení, bot a všeho, o čem víme, že už nebudeme používat.Měli bychom se ale zbavit i starých křivd, špatných vzpomínek nebo lidí, se kterými se necítíme dobře, kteří nám svým způsobem ubližují nebo takových, kteří nás vysávají a čerpají si z nás energii pro sebe.Nechte si jen to, co vám dělá radost, v čem vám je dobře a toho, s kým se cítíte fajn.Pomůže vám to projasnit myšlenky, zbavit se starostí a očistí to vaši duši.

Vzhledem k tomu, že k Buvolu patří kov, ovlivňuje činnost plic.Především v této době covidu-19 dostávají naše plíce velmi zabrat a každý, kdo měl hlavně těžší průběh této nemoci, má na plicích zanechané nějaké viditelné následky, které se budou hojit velmi dlouho.A vy, kteří kouříte, na tom můžete být ještě mnohem hůř, neboť už máte plíce poškozené právě kouřením.Rok kovového Buvola vás, kteří kouříte vede k tomu, abyste se kouření zbavili, abyste přestali a uvědomili si to nebezpečí.Zahoďte cigarety a začne se vám lépe dýchat.A vy všichni ostatní, začněte cvičit, chodit do přírody, naučte se lépe dýchat, vsaďte na tzv. taoistický dech, kdy v klidu ležíte a dýcháte zhluboka s nádechem, zadržením dechu a výdechem do břicha.Chce to chvíli cviku, ale dá se to naučit.Je to přínos pro plíce a celé vaše tělo, neboť se správně okysličuje krev a vnitřní orgány.

Tento rok je taky o tom umět vyjádřit a ukázat svoje slabosti.Nebojte se toho, nepřepínejte se a když to budete potřebovat, řekněte si někomu o pomoc.Pokud máte vedle sebe někoho, komu můžete věřit, klidně se mu svěřte nebo se mu vyplačte na rameni, uleví se vám.

Jak jsem už psala, rok Kovového Buvola nebude ještě zdaleka takový jaký bychom si přáli, bude vyžadovat hodně práce, přinutí nás utříbit si své myšlenky, zbavit se nepotřebných věcí, uvědomit si své slabosti, ale zároveň popluje na celkem kladné a čisté energii, která se postará o stabilitu v nás i ve světě.Pomocí píle, vlastní práce a rozvahy je možné pomalu dojít k cíli.

 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a nula