Poslední...?

Napsal LIFE and DREAM like SWEET CHOCOLATE (») 13. 3. v kategorii Postřehy ze života, přečteno: 15664×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a online

Ahoj lidi! Mám pro vás všechny, kteří jste ke mně chodili ať už pravidelně nebo náhodně jednu zprávu.

Vzhledm k tomu, že je to zde na blogeru už od konce února rozesrané, rozhodla jsem se se zatím s blogem skončit.Nemá to tímto způsobem smysl.Zmizely mi všechny soubory, kde jsem měla fotky a obrázky ke článkům a nikdo není schopen mi je obnovit a něco tu s tím udělat.Bez obrázků, které dávám na úvod každého článku to dělat nebudu.Dávala jsem fotky či obrázky i dovnitř článků, což ovšem taky nemohu.Chtěla jsem si tedy založit novou složku a nahrávat si obrázky vždy aspoň k aktuálnímu článku, bohužel to taky nejde.A nejde to ze žádného prohlížeče.Takže konečná.

Není to poprvé, co se něco takového stalo, ale vždy mi to aspoň někdo obnovil a znovu zprovoznil.Bohužel, ten někdo už to taky nechce dělat, protože to prý není jeho práce a tím pádem ani povinnost.Buď to tedy někdo jiný opraví, o čemž pochybuji, protože na emaily nikdo ani nereaguje nebo si budu muset založit blog někde jinde a to se mi moc nechce.Ještě uvidím.

Zatím se tedy budu věnovat jiným věcem a zájmům, mám toho tolik, co bych chtěla letos stihnout, takže mi svým způsobem blog ušetří nějaký čas.I když psaní blogu pro mne byla zábava a určitá relaxace a vždy jsem si na něj ten čas ráda našla.Třeba se přesunu někam jinam, ale myslím si, že už to pak nebude ono.Pokud se sem i přesto budete dál vracet a chodit číst články nebo poslouchat písničky, budu ráda, ale to už záleží jenom na vás.

Je mi to líto, ale bohužel, nejsem ochotná tolerovat chyby a neschopnost někoho, kdo by se tu měl o to starat a měl by pro své blogerky a blogery zajistit slušné podmínky a důvěru.

Děkuji vám za všechno a třeba se zde nebo někde jinde zase potkáme! Ahoj.smile

Melissa.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Intuice z IP 95.129.243.*** | 14.4.2019 15:20
Taky mne to mrzí, chodila jsem sem ráda, ač nepravidelně. Tak je to asi všude, od nás taky lidé odcházejí. Ani já teď nemám motivaci na blog tolik psát. Určitě se potkáme někde jinde, porozhlédnu se u Tebe, určitě něco společného máme. smile
Henrik z IP 85.13.101.*** | 26.3.2019 07:16
Moc mě to mrzí , že se to takto pokazilo, doufám , ale že se potkáme jinde, tvé články jsou úžasné. ty jsi takové sluníčko a moc mi budeš chybět. Chápu tě a doufám, že to není tvůj poslední článek. Děkuji ti za vše co jsi napsala, jsi úžasná !
Henri, moc ti děkuji za tvá krásná a milá slova, jsi takové moje zlatíčko, které mě umí vždycky potěšitsmilesmile Taky mě to všechno moc mrzí, ale bohužel, nikdo se vůbec nenamáhá něco tu s tím udělat, fotky a obrázky stále nemám, na emaily nikdo nereaguje, takže už se taky ani nenamáhám a věnuji se opět více psaní svých knih, které bych chtěla postupně vydat.Blog mi ovšem v této činnosti nikdy nebránil a tak je mi líto to tady všechno jen tak nechat, zvláště když vím, že byli lidé, kterým se moje články líbily.Zatím je to bohužel tak jak to je a uvidím časem.K tobě budu určitě chodit ale dál a pokud tam bude nějaký článek, ráda si ho vždycky přečtu.Jsi skvělý kluk a mám tě rádasmile!smilesmile
Ježurka z IP 89.177.210.*** | 16.3.2019 12:45
No, to je mi líto, že už zase končíš. Leccos se tady člověk dověděl a aspoň já ano. Třeba se potkáme jinde, vlastně bych v to chtěla věřit. Měj se krásně.
Děkuji ti Ježurko, jsi hodná.Moc mě to mrzí, nechtěla jsem skončit, ale nutí mě k tomu okolnosti.Články bez obrázků nejsou články a když už bych překousla, že se mi všechny obrázky ze souborů ztratily neznámo kam, tak bych aspoň chtěla mít tu možnost nahrát si nové, ale to bohužel nejde.Nevím, co s tím na Blogeru dělají, ale je to hrozný bordel.Něco jsem si tu vybudovala, na Blogeru jsem byla co se článků a činnosti týká stále první, nechce se mi to opouštět, ale takhle pokračovat taky ne.Uvidíme, co dál.Zatím vyčkávám a přemýšlím...Díky za podporu.smilesmile


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedm a sedm